en
Neprehliadnite


Aktuality

Na základe informácie Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a. s., o odstránení závažnej poruchy, ktorá zapríčinila prerušenie dodávky pitnej vody vám oznamujeme, že v najbližších hodinách bude postupne obnovená dodávka pitnej vody vo všetkých domácnostiach.


Mesto Nová Baňa Vás pozýva na ZIMNÚ FOLKOVÚ Novú Baňu, ktorá sa uskutoční dňa 14. 2. 2015 (sobota) o 18:00 hod. v kine Vatra.

V programe sa predstavia jednotlivci - svoju účasť prisľúbili: Šaňo Kováč, Števo Gajdoš, Mišo Jančok, Igor Moško a Dominik Búry.

Čítať ďalej...


Rok 2014 ubehol veľmi rýchlo a my sme opäť ocenili športovcov, ktorí sa v ňom zaslúžili o reprezentáciu nielen svojich športových klubov, ale aj mesta Nová Baňa.
V sále kina Vatra sa v piatok 23. januára 2015 zišli nominovaní športovci, tréneri, predsedovia a zástupcovia športových klubov, riaditelia škôl a všetci tí, ktorí sledujú športové dianie v meste.

Čítať ďalej...


Kultúrne podujatia sme v tohto roku začali Novoročným koncertom miešaného speváckeho zboru mesta Cantus Monte Regis. V hodinovom koncerte nám spevácky zbor opäť dokázal svoje kvality. Pod taktovkou Mgr. art. Margaréty Žňavovej a Jozefa Kráľa sme mali možnosť vypočuť si diela sakrálnej aj svetskej tvorby.

Čítať ďalej...

Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881