en
Neprehliadnite


Ubytovanie IC

Ubytovanie IC

Informačné centrum mesta Nová Baňa vám ponúka  ubytovanie v podkrovných priestoroch Podnikateľského centra na Námestí slobody v Novej Bani.

Kapacita a dispozičné členenie:

spoločná hala, predsieň, zariadenie pre osobnú hygienu, dve izby a obývacia izba.

Izby sú: 1x dvojlôžková ( súčasťou je obývacia miestnosť), 1x jednolôžková a tri prístelky, ktoré sa využívajú len na želanie zákazníka.

Základné vybavenie izieb: lôžko, nočný stolík, nočná lampa, stôl, zrkadlo, stolička, TV prijímač + SKYLINK, skriňa, koberec, kôš na odpadky, kuchynský inventár, rýchlovarná kanvica. V dvojlôžkovej miestnosti aj chladnička.

Zariadenia na osobnú hygienu: spoločné pre všetky izby, vchod z predsiene ( priestory neprenajímame viacerým osobám - nezávislým od seba).

Pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu ubytujúcim poskytujeme nové posteľné prádlo, paplóny, vankúše, nové postele, nové interiérové zariadenie v obývacej miestnosti.

V prevádzke sa dodržiavajú základné hygienické a protiepidemické predpisy a opatrenia.


Cenník:
Apartmán ( (1xdvojposteľová izba + obývacia izba)            50 eur/noc

Prísteľka obývacia izba (max.2)                                            10 eur osoba /noc

 

Prenájom jednoposteľovej izby                                            16 eur osoba/noc

Prísteľka v jednoposteľovej izbe                                          10 eur osoba/noc

 

Bližšie informácie a rezervácie: 

Informačné centrum mesta Nová Baňa
Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa
tel. 045/67 82 881
e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny

pondelok až piatok  8:00 – 16:00 hod.

štvrtok zatvorené ( ubytuje sa po dohode)

 

Bývalé slobodné kráľovské a banské mesto Nová Baňa sa nachádza v prekrásnom prostredí Novobanskej kotliny obklopenej pohoriami Pohronský Inovec, Vtáčnik a Štiavnické vrchy, v blízkosti lyžiarskych stredísk Nová Baňa – Drozdovo ( 8 km ), rekreačného strediska Tajch    ( 5 km ), ktorého súčasťou je novovybudovaný cyklistický chodník a v blízkosti aquaparku Vodný raj Vyhne ( 25 km ).

Návštevník v Novej Bani nájde  vynikajúce možnosti pre dovolenku, ktorú si môže spestriť turistickými vychádzkami po značených turistických a banských chodníkoch, trasách pre cyklistov, ale aj po neznačených chodníkoch, ktorých je v okolí mesta niekoľko desiatok. V roku 2017 bola verejnosti sprístupnená monumentálna Rozhľadňa Háj, nachádzajúca sa na náučnom chodníku Zvonička, ktorá patrí medzi najkrajšie vyhliadkové lokality v okolí. Celková výška kamenno-drevenej rozhľadne s dvojkrížom na vrchole je až 21 m.  Rekreačné možnosti poskytuje okolitá príroda nielen v lete, ale aj v zime. Dovolenkový pobyt sa dá spestriť aj využitím jazdeckých škôl v okolí, vodnými športmi na novobanskej vodnej nádrži Tajch, hubárčením, rybolovom či poľovníctvom. Históriu , prírodu aj rôznorodé podujatia, ktoré sa tu konajú  počas celého roka, vyhľadávajú nielen domáci obyvatelia.
Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800