en
Neprehliadnite


PRIŠLA SOM BOJOVAŤ O VÁŠHO MUŽA… alebo A ČO JA, LÁSKA?

PRIŠLA SOM BOJOVAŤ O VÁŠHO MUŽA… alebo A ČO JA, LÁSKA?

Mesto Nová Baňa vás pozýva na divadelné predstavenie pod názvom

PRIŠLA SOM BOJOVAŤ O VÁŠHO MUŽA… alebo A ČO JA, LÁSKA?
Na zemi kufre a v tvári odhodlanie ženy, ktorá nemá v úmysle opustiť domov jedného zabehnutého manželského páru žijúceho v klasickom stereotype.

Odkiaľ sa vzala, kto to je a prečo tie kufre v obývačke ostávajú, je záhadou. Hru napísala autorka Tatiana Kusá ako rozhlasovú hru, ktorá bola zinscenovaná pod názvom “A čo ja, miláčik?”.Medzi divákov sa vracia vo forme divadelnej produkcie KUMŠT PRODUCTION, ktorá v nej ponúkla účinkovanie skvelej Marte Sládečkovej, v televíznej inscenácii stvárňujúcej rolu zvodnej Skarlet. Tá si tentokrát pre zmenu vychutná úlohu zanedbanej manželky. Kto bude víťazom boja o “vyčudovaného” muža (Martin Mňahončák), sa možno vyjasní v závere tohto “súboja” žien - mladej, krásnej Skarlet (Dominika Kavaschová v alternácii so Zuzanou Porubjakovou) a prácou pohltenou manželkou Margit (Marta Sládečková).
Hrajú : Marta Sládečková, Zuzana Porubjaková / alt. Dominika Kavaschová, Martin Mňahončák. Réžia : Martin Mňahončák

Divadelné predstavenie sa uskutoční 26. novembra 2018 so začiatkom o 18.00 hod. Vstupné 13 Eur. Predaj vstupeniek je v Informačnom centre mesta Nová Baňa. Srdečne vás pozývame.
 
Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881