en
Neprehliadnite


Náhradná divadelná hra: UŽ TI NIKDY NENALETÍM, 25. novembra 2019

Náhradná divadelná hra: UŽ TI NIKDY NENALETÍM, 25. novembra 2019

Agentúra KUMŠT PRODUCTION oznamuje, že z dôvodov nečakaných komplikácií s právami predstavenia EŠTE RAZ, ALE LEPŠIE nie je možné na plánovaný termín 18.11.2019 realizovať danú divadelnú hru. Mrzí nás, že napriek veľkej snahe zabezpečiť na daný termín adekvátnu náhradu programu sa nám nepodarilo zaistiť predstavenie na presne ten istý dátum. Náhradný program Vám preto ponúkame v čo najbližšie možnom termíne a to v pondelok 25.11.2019, kedy prídu za Vami herci : Maroš Kramár, Marko Igonda, Henrieta Mičkovicová s výbornou komédiou UŽ TI NIKDY NENALETÍM. Veríme, že Vás daný program napriek nepríjemnej zmene poteší.

 

Vstupenky zakúpené na predstavenie Ešte raz, ale lepšie platia aj na toto predstavenie, nie je nutné zakúpiť nové. Pre tých, ktorí by chceli vstupenky vrátiť, je možné urobiť tak na miestach, kde ich zakúpili.

Ospravedlňujeme sa divákom za túto zmenu a veríme, že predstavenie UŽ TI NIKDY NENALETÍM bude pre nich plnohodnotnou náhradou.

 

 

Pri dverách zvoní zvonček. Za nimi stojí bývalý manžel, zvodca a sukničkár, starnúci “seladón” Josema, ktorý si zakladá na svojej atraktívnosti a úspechu u žien. Preto sa s ním jeho manželka Kristína rozišla a prežila pokojných desať rokov. Odrazu je späť a prosí o návrat. Lenže vo vnútri je druhý muž, uhladený europoslanec Viktor… Skvelá španielska komédia o manipulácii, podvodoch  a mimoriadnom prekvapení na záver.

Hrajú : Maroš Kramár, Marko Igonda, Henrieta Mičkovicová / Lenka Barilíková

Réžia : Michal Spišák


 

 

 
Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800