Aktuality

Týždeň športu pre všetkých už čoskoro!

12. 6. 2024
Nová Baňa

Mesto Nová Baňa organizuje v spolupráci so školami, športovými klubmi, občianskymi združeniami Týždeň športu pre všetkých. V porad......

Pozor výluka na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica! Na viacerých linkách dochádza od 09. júna - do 11. decembra 2024 k zmenám.

12. 6. 2024
Oznamy

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. informuje cestujúcich o výluke na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica. ......

Stále sa môžete zapojiť do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024!

12. 6. 2024
Oznamy

Využi zvyšné júnové dni a zapoj sa do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024! ...

Poznáme víťazov súťaže o najkrajšiu predzáhradku

5. 10. 2022 Oznamy

Súťaž o najkrajšiu predzáhradku bola vyhlásená za účelom ocenenia obyvateľov mesta, ktorí svojou prácou prispievajú k skrášleniu prostredia a to tým, že o svoje pozemky sa starajú a vytvárajú z nich prekrásne  kvetinové záhradky. Súťažiacich ste mohli podporiť svojím hlasom v ankete do 31. augusta 2022, do  ktorej sa zapojilo 63  hlasujúcich a rozhodli o nasledovnom poradí ocenených:

1.  miesto – Diana Králová;
2. miesto – Mária Belanová;
3. miesto –  Martina Šranková.


Odovzdávanie cien prebehlo 29. septembra 2022 v Informačnom centre mesta Nová Baňa. Víťazi si prevzali darčekové poukážky na nákup záhradníckeho materiálu, ktoré zakúpilo mesto. Poďakovanie patrí Záhradkárskym potrebám - Ján Ďurček, ktoré venovalo hodnotné ceny pre prvé dve miesta: záhradnú kosačku a záhradnú keramickú dekoráciu „majáku“ so solárnym svetlom.

Mesto Nová Baňa víťazom srdečne gratuluje a ďakuje všetkým zúčastneným. S poďakovaním sa obracia aj na všetkých občanom, ktorí svojou činnosťou prispievajú k skrášľovaniu okolia. Tešíme sa na ďalší ročník súťaže!

Veronika Štrbová


Zatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.