sk

Panorama of town

Banners


Aktuality

Aj v čase COVIDU-19 sa pani učiteľky so svojimi deťmi zapojili do výtvarno – literárnej súťaže, ktorú organizujeme každoročne ako jednokolovú pod názvom Dodekova Nová Baňa. V tomto školskom roku 2019/2020 nesie číslo jedenásteho ročníka. Určená je pre deti MŠ, ZŠ Nová Baňa. Cieľom súťaže Dodekova Nová Baňa je vytvoriť priestor na prezentáciu detskej tvorby, poukázať na skutočnosť, že výtvarný prejav dieťaťa je pre neho hrou, pri ktorej odhaľuje túžby, záujmy a reálny svet v ktorom žije. Témou jedenásteho ročníka bolo 390. výročie vzniku sklárne v Starej Hute.

Read more ...


Mesto Nová Baňa Vás pri príležitosti sviatku sv. Anny, patrónky baníkov, pozýva na Banícky fakľový sprievod, ktorý sa uskutoční dňa 25. 7. 2020 o 20:00 hod. pri Baníckej kaplnke sv. Anny v Novej Bani.

Read more ...


VW CLUB SLOVAKIA organizuje aj tento rok v Novej Bani VW BUS ZRAZ 2020. V poradí  3. ročník Slovenského VW Bus zrazu je určený pre majiteľov, nadšencov a fanúšikov kultových áut VW Bus, Transporter, Caravelle, Multivan a im príbuzných verzií. Zraz sa bude konať v dňoch 17. – 19. júla 2020 v areáli Banského dvora v Novej Bani.

 Bližšie info nájdete: https://www.vwbusclub.sk/


V rámci prezentácie športu mesto Nová Baňa každoročne oceňuje najúspešnejších športovcov, trénerov a zaslúžilých funkcionárov mesta Nová Baňa za ich vynikajúce výsledky a reprezentáciu mesta.         

Read more ...

Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800