Prečo?
- pre svoje zdravie – pohyb je ten najlepší reset nielen pre telo, ale aj myseľ,
- pre lepšie mesto – menej áut = viac života v uliciach,
- pre zdravšiu planétu – menej áut, menej CO₂,
- pre peňaženku – bicykel či pešibus vyjde menej ako údržba a tankovanie auta.
Taký je cieľ kampane Do práce na bicykli 2026, do ktorej sa opäť zapájame aj my
Stačí vytvoriť 2–4 členný tím, zaregistrovať ho na http://www.dopracenabicykli.eu a v júni vymeniť auto za bicykel, chôdzu alebo MHD. Každá jazda sa počíta!
Bonus? Ako každý rok, aj teraz hráte o zaujímavé ceny.
Tak čo, idete do toho s nami?
- https://www.novabana.sk/obcan/sport/do-prace-na-bicykli