en
Neprehliadnite


Aktuálne informácie / Rozhlas

12.5. – 25.6.2017

Pohronské múzeum a Základná umelecká škola Vás srdečne pozývajú na výstavu „Čaro grafických techník“. Grafika je jedným z druhov výtvarného umenia, zároveň patrí k reprodukčným druhom umenia.  Názov vznikol z gréckeho slova grafein, to znamená písať, ryť, kresliť.

Čítať ďalej...


Centrum voľného času si v mesiaci máj pripravilo množstvo aktivít. Viac sa dočítate v priloženom plagáte.


9.5. – 25.6.2017

Pohronské múzeum Vás srdečne pozýva na výstavu „Fľaše trpezlivosti“ – výstava prác v podaní Pavla Konečného a Silvie Habánikovej, rodenej Konečnej. Vkladanie modelov do fliaš je tradičnou technikou neprofesionálneho výtvarného umenia, ktorá už vyše dvoch storočí fascinuje verejnosť svojou jedinečnosťou a technickou náročnosťou.

Čítať ďalej...


Gymnázium Františka Švantnera v Novej Bani organizuje koncom júna poznávací zájazd - Benátky, Rím, Vatikán -  spojený s pobytom pri mori v mestečku Anzio. V ponuke máme ešte 5 voľných miest. V prípade záujmu o tento zájazd vám radi poskytneme ďalšie informácie na t.č. 0905/942616.


Cortizo Slovakia, Nová Baňa hľadá operátorov výrobných liniek – lisovacej, lakovacej, baliacej a anodickej oxidácie, s nástupom ihneď. Ponúkame zaujímave platové ohodnotenie + mesačné odmeny a prepravu zo Žarnovice a Žiaru nad Hronom zadarmo. V prípade záujmu sa hláste priamo v Cortize na personálnom oddelení.

Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881