en
Neprehliadnite


Aktuálne informácie / Rozhlas

Aj  mesiac november je veľmi vhodný čas  výsadbu ovocných stromčekov, využijú jesennú  vlahu a lepšie sa zakorenia.  

V predajni  Záhradkárske potreby Jána Ďurčeka  v Novej Bani Vám ponúkame veľký výber ovocných stromov a kríkov od  slovenských pestovateľov  vhodných do našej oblasti  za výhodné ceny . V ponuke sú aj čučoriedky ,ruže a stolové hrozno  od 2,90 eur.

Čítať ďalej...


Hokejový klub Nová Baňa pozýva všetky deti na korčuľovanie na zimnom štadióne v Leviciach.

Čítať ďalej...


Výstava Pohronského múzea „Paličkovanie II.“ je autorskou výstavou Soni Bezúchovej, na ktorej môže návštevník vidieť obrazy, šperky, dámske kabelky, veľkonočné vajíčka, šatky, vankúše a iné zaujímavé predmety z paličkovanej čipky.

 

Čítať ďalej...


„Moji známi“ je názov výstavy portrétov ľudí a psov v podaní Novobančana Vladimíra Tužinského. Autor sa narodil v Banskej Bystrici 12. marca 1958. Svoje detstvo prežil so svojimi rodičmi a dvoma súrodencami na Viničnom vrchu v Novej Bani, kde absolvoval základnú školu, počas ktorej navštevoval výtvarný krúžok.

Čítať ďalej...


Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje aj pre školský rok 2017/2018 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet 6. ročník.
Úlohou je vytvoriť výtvarnú prácu zameranú na nasledovné témy:
- zdravý životný štýl
- ako chcem tráviť voľný čas
- prezentovať negatívny postoj k fajčeniu resp. k iným návykovým látkam

Čítať ďalej...


Gymnázium Františka Švantnera v Novej Bani organizuje koncom júna poznávací zájazd - Benátky, Rím, Vatikán -  spojený s pobytom pri mori v mestečku Anzio. V ponuke máme ešte 5 voľných miest. V prípade záujmu o tento zájazd vám radi poskytneme ďalšie informácie na t.č. 0905/942616.

Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881