en

GPS: 48.42409, 18.63996

Tel.: 045/6782 880

Otváracie hodiny:

Pondelok    8,00 – 16,00 hod.

Utorok        8,00 – 16,00 hod.

Streda        8,00 – 16,00 hod.

Štvrtok        zatvorené

Piatok         8,00 – 16,00 hod.

Ponúka svojím zákazníkom:

Informácie:

Poskytuje všeobecné informácie o regióne, kontakty na firmy a inštitúcie pôsobiace na území mesta i v okolí, možnosti turistiky a športu, ubytovacie a stravovacie zariadenia, príchody a odchody autobusov a vlakov na celom území Slovenska. Získava a spracúva informácie a vysvetlenia pre verejnosť, masmediálnu oblasť a iné inštitúcie z činnosti samosprávy mesta, o meste a o regióne. Zabezpečuje obsluhu mestského rozhlasu.

Platené služby:

Poskytuje platené služby: kopírovanie, hrebeňová väzba, laminovanie, prepisovanie a tlač dokumentov, skenovanie, plošná inzercia, vyhlasovanie v mestskom rozhlase.

Predaj:

Predaj suvenírov, informačných a propagačných materiálov, pohľadníc, turistických máp, Novobanských novín.

Novobanské noviny:

Príprava, spracovanie a predaj Novobanských novín. Uverejňovanie platených služieb do Novobanských novín: plošná a riadková inzercia, reklamné články, blahoženia a spomienky.

Ubytovanie IC:

Zabezpečuje prevádzku a poskytovanie ubytovacích služieb v ubytovacom zariadení mesta. Ubytovanie pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb, spoločenskej miestnosti, kúpelne s WC a predsiene, je vybavené chladničkou, mikrovlnnou rúrou, TV + satelit, TV aj na izbe.

Tel. 045/67 82 881

Mestský úrad Nová Baňa