en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)12.11.2019 / Eva

Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako plánuje mesto riešiť separovanie bio odpadu na sídliskách? Naša rodina potravinami neplytvá, ale keď to vidím v tých kontajneroch, je to hrozné. Ďakujem za odpoveď.

Zobraziť odpoveď (1)
10.11.2019 / F.Andrášik

Chcem zaplatiť za opatrovateľskú službu, ale neviem komu a akú cenu. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
10.11.2019 / Štefan

Na moju otázku z 12.08.2019 nikto neodpovedal. Prečo? Je problematické sa vyjadriť, či si mesto objednalo službu plynárov alebo nie? Ale už je zbytočné na otázku odpovedať, pretože údajne až traja kvázi plynári pochodili mesto, povyberali od dôverčivých… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
6.11.2019 / Danka

Prečo sú otázky smerované na pracovníkov MsÚ úplne týmito odignorované, vôbec na ne neodpovedajú

Zobraziť odpoveď (1)
6.11.2019 / Ivan

Dobrý deň!.Na stránke ,,mesto aktuálne" figuruje smútočné oznámenie od.6.10.Už by ho bolo dobre vymazať. Ivan

Zobraziť odpoveď (1)
4.11.2019 / Andtea

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, prečo na ulicu Hajska už nechodia brat odpad, plasty mame už tri vrecia od minulého mesiaca a železo od augusta. Platíme dane aj za smeti. Dakujem

Zobraziť odpoveď (1)
1.11.2019 / Budinsky

Dobrý deň, chcem sa spýtať, pravidelne nemáme vodu na Vŕškach, nedá sa s tým niečo urobiť, vodární sa vyhovárajú, že im zhorelo čerpadlo, v dnešnej dobe a stále pretrváva tento problém, to nie sú schopní vyriešiť!!! HANBA!!!

Zobraziť odpoveď (1)
24.10.2019 / Alena

Dobrý deň, odkedy bude opäť pracovať knižnica?

Zobraziť odpoveď (1)
19.10.2019 / Margaret

Chcem sa spýtať, verím že mesto má do toho čo povedať, či bude na námestí predajňa potravín, podobného typu ako bolo CBA. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
1.10.2019 / Vypadok elektriny

Dobrý deň, prešli skoro 2 mesiace a zatial žiadna odpoveď na otázku elektriny a Cortiza, prečo?

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881