en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)13.4.2017 / Občan novobancan

Chcem sa opýtať prečo sa na stránke smútočné oznámenia nezobrazujú mena zosnulých našich spoluobčanov niekedy vôbec a niekedy až po dvoch dňoch

Zobraziť odpoveď (1)
6.4.2017 / Ľudmila Jakalová

Chcem sa spýtať prečo už vôbec nepočuť mestský rozhlas aj na ulici Starohutská hneď na začiatku pri majetkách a či by sa dalo niečo s tým robiť..

Zobraziť odpoveď (1)
20.3.2017 / Jozef

Akým spôsobom sa v našom meste separujú tetrapaky? Na stránkach mesta som túto informáciu nenašiel...

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
19.3.2017 / Daniela

Chcem sa opytat,kedy sa budu v najomnych bytovkach Pod sekvojou riesit najomnici ktori prenajimaju najomne byty?

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
8.3.2017 / Fero

Kedy bude mestský rozhlas počuteľný v okolí autobusovej zastávky Rígel?

Zobraziť odpoveď (1)
8.3.2017 / Jan

Dakujeme TS za opravu výtlkov na ulici Hrádza.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
7.3.2017 / Broňa Búryová st.

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, prečo sa tento rok neorganizovala Zimná Folková Nová Baňa, vyhlásenie najlepších športovcov roka, Novobanský ples. Sú to veľmi pekné podujatia, ktoré už mali v Novej Bani svoju tradíciu. Myslím si, že každý športový… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
28.2.2017 / ObcanNB

Dobrý deň,raz tu bol dobrý návrh na ohrev zrkadiel,ako vždy neprešiel.Mňa by ale zaujimalo ako mohol povoliť Stavebný úrad stavbu betonového plota v križovatke ktorý bráni vo výhlade?Jedná o križovatku Moyzesova Mariánska.

Zobraziť odpoveď (1)
28.2.2017 / Antónia Krnáčová

Mám otázku, či sa náhodou neplánuje zrealizovať prechod pre chodcov pri budove pošty.

Zobraziť odpoveď (1)
26.2.2017 / Ján

Dobrý deň, vzhľadom na diskusiu vo FB skupine Nová Baňa, kde sa rozoberalo parkovanie neďaleko chodníka vedúceho k Starohutskému vodopádu by som sa chcel opýtať, ako je to s pozemkom na parcele č. E 5285, na ktorom je v súčasnosti umiestnená tabuľka s… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881