en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)14.1.2020 / Katarina

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, či mestský úrad zaznamenal poruchu mestského rozhlasu na ulici nábrežná, nakoľko už nejde od polovice decembra. Dakujem pekne za odpoveď

Zobraziť odpoveď (1)
10.1.2020 / Daniela

Rada by som vedela, prečo zasa nefunguje rozhlas on-line. Naposledy vysielal 3.1.2020, na našej ulici rozhlas nie je , tak sme ho počúvali aspoň takto. Ďakujem

Zobraziť odpoveď (1)
2.1.2020 / dušan

Prečo sa nezverejňujú sumy za ktoré sa objednávaju služby a tovar pre mesto Nová BaňajQuery11240004736598835036743_1577959391402?

Zobraziť odpoveď (1)
2.1.2020 / Danka

Možnosť by možno bola osvetlenie napájať od križovatky na Báňach, smerom ku križovatke s Lietajovou cestou a potom smer Gregušovci, len treba chcieť, nie písať, že sa nedá, treba hľadať spôsob, ako riešiť vzniknutú situáciu, keď nejaká súkromná osoba… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
31.12.2019 / Tatiana

Preco nebolo mozne osadit viac? Isli ste po tej ulici vecer? Vzdy je to o tom ze sa neda. Treba hladat riesenie aby sa dalo.

Zobraziť odpoveď (1)
28.12.2019 / Štefan

Už toľko toho bolo v diskusných príspevkoch popísané o vreciach na triedený odpad. Pracovníci TS nechajú, resp. nenechajú vrecia, nechajú jedno, resp. vezmú všetko a nenechajú... Snažil som sa kúpiť si vrecia s príslušnou farbou a označením v obchode,… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
27.12.2019 / Tatiana

Dobrý deň, mala by som dotaz ohľadne pouličného osvetlenia.Na ulici Sadovnícka cesta je pár nových rodinných domov, ale osvetlenie je len po pána Pittnera - prečo sú osadené len tri lampy? Bude sa pokračovať aj ďalej? Keď idete po tej ulici večer je… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
26.12.2019 / Anonym

Dobrý deň, všimol som si že dosť často dochádza k nehodám (cyklistov,chodcov a vozidiel) a kolónam na križovatke (okolo 14.hodiny)nám sv.Alžbety (Lidl-centrum mesta-a od Školskej ulice)tam kde sa nachádza Schnitzelburger.Bezbečným riešením by bolo možné… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
17.12.2019 / Gargamel

Prosim Vás ked sa zbieraju umele flaše Vašimi pracovnikmy a dam dve vrecia a oni mi nechaju len jedno za smeti platim za dva domy su vedla seba dam to ku jednemu aby nemusely na dva krat stat a flase su z oboch domov a Oni nechaju len jedno vrece a niekedy… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
16.12.2019 / xy

Dobrý deň, na ul. M.R. Štefánika nefunguje už nejaký čas mestský rozhlas. Poprosím o nápravu.

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881