en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)16.1.2019 / Vlada

Snežilo par dni a ten odhrnac tu(pod sekvojou) isto nebol viac ako mozno 2x,chodniky neodhrnute ani raz a cesta je v katastrofálnom stave. Keby sme si tu co to neohrnuly sami tak sme zavaleny snehom.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
15.1.2019 / Peťa

Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo sa na Štúrovej ulici č. 6 - 10 neodrňa sneh. Ako napadol sneh odrnač tu nebol ani 1x. Okrem aut tu chodia aj matky s kočíkmi. Ďakujem

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
11.1.2019 / Nájomníci

Dobrý deň, okolo stavieb bývalého ,,domu služieb,, sa z akého dôvodu neodhŕňal sneh? Či už vo dvore alebo zo spodku popri potoku? Okrem aut tu chodia aj ľudia s kočíkmi… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
9.1.2019 / Vlada

Viem ze je vela ciest na odhrnanie snehu ale zislo by sa prist aj na cestu pod sekvojou, od vcera 8.1 rana tu nebol odhrnac ani 1x.

Zobraziť odpoveď (1)
3.1.2019 / Tibor

Chcem sa opýtať,kto je kompetentný,resp.oprávnený nakladať /odstraňovať/ z verejného priestranstva odpad z uhynutých zvierat,ako napr. vnútornosti,kože a pod.Stal sa nám prípad,že niekto opakovane vyhadzuje v časti Bôrina takýto odpad a vec nie je riešiteľná.O… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
1.1.2019 / Katka

Chcela by som sa opýtať, či nie je protizákonné robiť ohňostroj na rozhľadni. Berie sa ohľad na zvieratá, riziko podpálenia lesa? Zábava áno, ale s rešpektom na ľudí, zvieratá...Bude sa s týmto niekedy mesto zaoberať? Ďakujem. Úspešný nový rok. Držím… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
15.12.2018 / Ján Zimerman

dobrý deň chem aby sa u nás zastavili smetiari po smeti, lebo v tento štvrtok 13.12.2018 nás obišli, teraz pred sviatkami posledný týždeň bude smetí viac a už teraz je nádoba plná za porozumenie ďakujem PS: mali sme nádobu vyloženú napíšte mi kedy pôjdu… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
19.11.2018 / Erik

Chcel by som veľmi pekne poďakovať TS Nová Baňa za promptnú opravu osvetlenia na ihrisku Pod sekvojou a tiež opravu bránok poškodených od vandalov.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
14.11.2018 / Karci

Dobry den,chcem poprosit vedeni mesta aby konecne zacali riesit ohrozenie obcanov .Jedna sa o krizovatku pri Zahorskom,odbocka na zvonicku.Kazdy den rano je zarosene to zrkadlo,chodim tade kazdy den a ludia ktory vychadzaju z vrchu nevidia uplne nic… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
12.11.2018 / Erik

Dobrý večer, rád by som sa opýtal, či by Mesto respektíve Technické služby mohli opraviť osvetlenie na viacúčelovom ihrisku na sídlisku Pod sekvojou. Dni sa skracujú a noci predlžujú, takže by to športovcom, deťom a každému kto chce stráviť voľný čas… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881