en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)21.3.2019 / Jana Šályová

Triedim odpad, preto chcem upozorniť, že na ulici Nábrežnej sú plné kontajnery červené na tetra paky a plechy. Bolo by dobré ich čo najskôr vyprázdniť.....

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
15.3.2019 / Štefan

Príjem z mestského rozhlasu v niektorých častiach Novej Bane je nekvalitný a nedá sa mu rozumieť. Je tomu tak aj neďaleko centra mesta. Dnes som počul hlásenie a pretože som mu nerozumel, chcel som si hlásenie vypočuť v záložke Rozhlas on-line na mestskej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
13.3.2019 / Milan

Chcel by som sa informovať ohľadom komposterov podľa videa zo zastupiteľstva boli vymenované všetky ulice okrem ulici Švermovej aj mne by sa zišiel nakoľko sadim aj chovám zvieratá ďakujem

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
9.3.2019 / Jozef

Prajem pekný Deň . Ešte k tomu Štangelíru , ak by bolo možné , poprosil by som tam úplné na spodok , pri budove doložiť jednu poličnú lampu , na kolko zrovna tam v nočných hodinách si človek nevidí pod nohy. Ďakujem .

Zobraziť odpoveď (1)
7.3.2019 / Tomáš

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na aký e-mail je potrebné zaslať žiadosť o vydanie hlasovacieho preukazu ? ďakujem

Zobraziť odpoveď (1)
5.3.2019 / Pischovci

Chcela by som sa spýtať primátora mesta a kompetentných na Technickych službách. Kedy konečne pristúpia k povrchovej úprave príjazdovej cesty adresa Lietajova cesta 6345. 18 a k ďalším nehnuteľnostiam ktoré sa tu nachadzaju Ocenili by sme aby sa kompetentní… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
5.3.2019 / Vlado

Dobry den, myslim ze napas s kompostermi je skvely a urcite by bolo super keby bolo aj druhe kolo pre ludi ktori sice nemaju trvale bydlisko na chalupe, zahrade avsak tiez vyprodukuju znacne mnozstvo bio odpadu zo zahrady. Je vela Novobancanov ktori byvaju… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
1.3.2019 / Miro

Podla akeho klucu boli vyberane ulice, ktorych obyvatelia dostanu kompostery?

Zobraziť odpoveď (1)
27.2.2019 / Peter

Dobry den. Chcem sa spýtať kedy budu mat obyvatelia aj na inych uliciach (ktore nie su uvedené na vasom iformačnom letaku) moznost prevziat si komposter?

Zobraziť odpoveď (1)
25.2.2019 / Erik

Dobrý deň,chcel by som opakovane požiadať technické služby o opravu osvetlenia na multifunkčnom ihrisku pod sekvojou. Nie som síce elektrikár, ale porucha asi súvisí s pripojením na sieť na najbližšej lampe, pretože keď táto prestane svietiť tak aj… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881