en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)16.7.2019 / dušan

Takmer 15 tisic za program cleerio /mapa obce/ je pomerne dosť. Prečo nie je na webe mesta o takýchto nákupoch viac informácii? Bolo to sútažené alebo bol robený prieskum trhu? Okolité dediny platia za cleerio smiešne sumy ...

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
15.7.2019 / Andrea Budinská

V prvom rade chcem reagovať na odvedenú prácu. Ďakujem, že sa MÚ alebo TS alebo obe inštitúcie minulý týždeň začali aktívne starať o burinu na verejnom priestranstve, konkrétne na ul. Bernolákovej a tento týždeň aj na ul. A. Kmeťa po farský kostol. Chodievam… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
12.7.2019 / Margaret

Pri hľadaní dôležitých telef. čísiel som videla neaktuálne (staré) zobrazenie lekárov, resp. ambulancií, napr. psychiatrická, alebo všeobecná. Tiež nie je tam číslo lek. pohotovosti v Žarnovici. Myslím, že by bolo načase túto stránku aktualizovať. Ďakujem.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
7.7.2019 / Zuzulienka

Takže na margo k odpovedi náčelníka MP, dalej chodím každý deň, MP jedenkrát prešla okolo13 poobede, v zlom čase monitorovanie, odporúčam okolo 15 hod.. (Viem ze nebudú len na Tajchu) len čo odišli o pol hodinu tri autá k chate MUrad 4 psi vo vode tak… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
30.6.2019 / Štefan

Prosím Vás bolo by možné doplnit dáke 3 poulične lampy medzi ryglom od p.Bonu po Jožkov most.Za 59 rokov tieto lampy nebol nik schopný doplnit

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
26.6.2019 / Zuzulienka

Chcela by som vedieť, či mestská polícia nemá v náplní chodiť kontrolovať Tajch, hlavne cestu odspodu kde je zákaz už dva týždne chodím každý deň tam ešte so tam ich neuzrela a to som tam dosť hodín, každý, každý deň tam stoja alebo prídu dve tri autá… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
26.6.2019 / Alexandra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kde by som mohla nájsť kompletné cestovné poriadky aubobusov

Zobraziť odpoveď (1)
17.6.2019 / Danka

Bývame v oblasti, kde mestský rozhlas počuť podľa toho, z ktorej strany fúka vietor, už tu bol dotaz, prečo nie je rozhlas on-line zverejňovaný pravidelne na stránke, tak isto smútočné oznámenia, bolo odpovedané len tak všeobecne. Ja sa pýtam, je niekto… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
12.6.2019 / jaroslav

Chcel by som pochváliť technické služby za opravu vytlkov na Moyzesovej ulici ktorou prechádzam každý den. Jeden den sfrézované a na druhy den vyasfaltované. len tak dalej

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
6.6.2019 / Petra

Dobry den, prosim o informaciu, kedy sa bude spevnovat (alebo inak riesit) cesta medzi chatami na Tajchu, ktora momentalne sluzi ako pristupova k najnovsim 2 chatam. Po dazdoch je cesta rozbahnena, vznikaju kaluze, auta vytvaraju velke kolaje a bahno… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881