en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)7.8.2020 / Katarina

Dobrý den, prosíme pracovníkov životného prostredia o pomoc ! Na Bukovine je parcela ( hneď pri zástavke Hajenka ) ktorá je nepokosená je tam bodliak a iné rastliny ktore zamorujú okolie alergénmi , tiež sa tam množia hraboše a hady. Často mestský… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
27.7.2020 / Jozef Klačko

Po dlhšom čase som sa prešiel po námestí mesta NB a prosím o odpoveď na moje dve otázky. 1. Prečo nie je možné opraviť a prevádzkovať teraz v hlavnej turistickej sezóne fontánu v parku pred radnicou a múzeom. 2. Na stene MÚ pri informačnom centre som… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
24.7.2020 / Stefan

Dnes sa mal zbierat kovovy odpad je 18 hod. a nikto neprisiel na Rekreačnej ceste a pritom v potocnej boli,bolo to pri ceste neviem si to vysvetlit a boli tam aj plechy

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
22.7.2020 / Ján Zimerman

dobrý večer je 21:00 hod. máme od rána prichystané plasty na odvoz podľa plánu mesta NB Aj zajtra tam budu pri bráne pripravené. Rekreačná cesta

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
15.7.2020 / Gabriela

Prečo nebola zaradená aj moja otázka ohľadom daní?Pobúrilo Vás ! " keď neopovedia neplaťte"? Vynechajte to rada sa dozviem Prečo také vysoké dane, Bojite sa na to odpovedať?

Zobraziť odpoveď (1)
15.7.2020 / Jan

Dobrý deň,je ešte voda z kohútika v parku pred múzeom pitná? Pretože už nejaké obdobie chýba na nej označenie ,,pitná voda" a teda nie sme si istý.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
14.7.2020 / Peter

Dobrý deň, po pol roku som prišiel do NB k rodičom, a opať som sa nestačil diviť sposobu parkovania na ul Šturová 17. Pred panelákom stoja vodiči tak, že je často prakticky nemožné výjsť autom na hl. ulicu. A keď v tom nebráni odparkované auto, tak v… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
12.7.2020 / margaret

Pred pár rokmi na môj podnet boli výraznými tabuľkami označené pomenovanie zastávok SAD v meste Nová Baňa a priľahlom okolí, čo iste väčšina uvítala. Asi jediný nemilý problém vznikol po označení zastávky Drozdovo. Neznalí vodič, ktorí sa chcú dostať… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
11.7.2020 / Novobancanka

Dobry den, ako vsetci v tomto meste, aj ja sa pytam na zvysenie dane z nehnutelnosti..... zvysenie o 100 %? Kde a kedy prebehla nejaka diskusia alebo vysvetlenie, kde su poslanci ktorych sme si zvolili a vobec nas o nicom tak zasadnom neinformovali? Potichu… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
10.7.2020 / František

Dobrý deň, chcel by som poprosiť príslušníkov mestskej polície aby kontrolovali parkovanie na žltých neprerušovaných čiarach na ulici Nábrežnej. Mimo iné tu pravidelne parkuje aj nemenovaný vodič miestnej taxislužby, už asi bývali príslušník mestskej… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800