en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)4.3.2021 / Zdenko

Dobrý deň v týchto ťažkých časoch , keď je každý obmedzený na pohybe prosím všetkých ,nezamorujme si ovzdušie vypaľovaním tráv a porastov , hromadným spaľovaním smetí včetne plastov. Ak mi niekto neverí nech si pozrie záhrady na ul.Prírodná nad pánom… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
25.2.2021 / Dôchodkyňa

Sťahujem svoju kritiku na roznášku respirátorov, dneska nám boli doručené. Ospravedlňujem sa za kritiku.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
25.2.2021 / Dôchodkyňa

Veľmi by ma zaujímalo akým spôsobom a podľa čoho boli distribuované respirátory v našom messte, podľa náhody, známosti alebo aký kľúč bol použitý pri tejto vami oznamovanej akcii ( ako veľmi úspešnej ). Mám 76 rokov a žiaľ nič také sa nestalo a myslím,… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
24.2.2021 / Katka

Dobrý deň, chceme sa Vám poďakovať, že sme dostali respirátory. Zároveň len chcem upozorniť, že na Hrádzi mám tetu, ktorá má 73 rokov, v roku 2011 sa vrátila z Čiech, má tu trvalý pobyt a akosi sa so všetkým na ňu zabúda. Platí si domovú daň a aj poplatky… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
18.2.2021 / Jan

Dobrý deň, chcem nahlásiť , že na ulici Vŕšky pred domom č 5 nesvieti pouličné osvetlenie už dlhšiu dobu, nahlasovali som to na TS a do teraz nič.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
10.2.2021 / Olga

Chcem sa podakovat kompetentnym za pomerne rychlu reakciu na zaobstaranie a roznasku respiratorov do domacnosti pre nasich rodicov dochodcov. Vdaka.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
3.2.2021 / Štefan

Určite túto stránku mnohí poznáte - https://panoramapro.sk. Áno je to TV Panorama ZC. Nie je to možné aj v NB?

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
2.2.2021 / Nina Holy

I am trying to get in touch with Mgr. Iveta Lukacova and reply to her e-mail recently sent to me. Questions about my husband who died on 24 july 2020 and was born and raised in Nova Bana, Slovakia.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
27.1.2021 / zibi

Ako to prosím vyzerá s programom WiFi pre teba v meste? Vďaka.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
17.1.2021 / Vlado

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o odhŕňanie a aj posýpanie Nábrežnej ulice. Momentálne je cesta úplne pokrytá zamrznutým snehom a je vhodná akurát na korčule.

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800