en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)2.12.2020 / Eugen

Dobrý deň, chcel by som sa informovať kto povolil výrub okrasnej čerešne na Štúrovej ulici medzi vchodmi 6 a 8. Na základe akého dendrologického rozhodnutia a kto ho vydal? Ďakujem.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
18.11.2020 / Eva

Dobrý deň, ani nie pred mesiacom som pisala o zlom stave chodníka na Školskej ulici a neviem, či na základe toho alebo nie,každopádne veci sa pohli, chodník sa opravuje a preto sa chcem poďakovať všetkým zainteresovanym.DAKUJEME

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
11.11.2020 / Svetík

Vážený p. primátor. Začal som si čítať návrh Všeobecne záväzného nariadenia mesta Nová Baňa č......../2020 zo dňa 19.11.2020 o pravidlách na udržiavanie čistoty v obci a ochranu verejnej zelene na území mesta Nová Baňa no nedočítal som. Podľa mojej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
9.11.2020 / Juraj

Dobrý deň Prosím vás, ako plánuje mesto nakladať s bio odpadom pri panelákoch? Dosť veľkú časť komunálneho odpadu tu tvorí bioodpad, keďže ho nie je kam dávať. Taktiež som pravidelne svedkom toho ako sa tráva/buriny z okolia činžákov dávaju do kontajnera.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
27.10.2020 / dusan spirek

Pán primátor ocením keby ste informovali ako sa vyvíja sudny spor Kamenarska. Nebudú poplatky a uroky vyšsie ako istina? Je to 10 rokov...

Zobraziť odpoveď (1)
27.10.2020 / dusan spurwk

Pán primátor čo bráni osadeniu jednoduchemu prehradeniu pre Hronsku záplavovú vodu do tunelov pod dialnicou? Hovorim o osadeni na jeden deň čo by uplne stačilo k ochrane majetku podnikatelov na Žel.rade a zabranilo vyliatiu vôd na Horné lúky. Sme najväčšími… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
20.10.2020 / Eva

Dobrý deň, prosím o zváženie opravy chodníka ponad novobanský potok na Školskej ulici..dennodenne tadiaľ prejde húf detí smerom do aj zo školy, prejsť v tom dave a hlavne po jame za jamou s kočíkom je nadľudský výkon..každopádne aj pri prechode bez kočíka… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
20.10.2020 / Eva

Dobrý deň, nestálo by za zváženie osadiť na križovatku ciest Hrádza a Viničná zrkadlo? Odkedy v zákrute pribudol RD a s ním aj parkujúce autá, pri odbočovaní smerom hore na Viničnú je cesta pomerne neprehľadná, hlavne v zime to bude o to horšie, keď treba… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
24.9.2020 / Soňa

Dobrý deň, pri výjazde z parkovísk na ul. Štúrova z byt. domov 19-23 a 25-31 je veľmi nebezpečné. Po obidvoch stranách sú kontajnery, ktoré zabraňujú výhľadu a navyše na okraji cesty bývajú veľmi často odstavené autá, nakoľko parkoviská nepostačujú na… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
14.9.2020 / Naďa

Dobrý deň, chcela by som touto cestou poďakovať riaditeľovi TS p. Palajovi za promptné vyriešenie problému s odvozom smetí na Cintorínskej 16.

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800