en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)6.1.2018 / Martin

Dobrý deň, chcel by som vedieť kto sa stará o aktualizáciu správ rozhlasu na internete, nakoľko rozhlas dobre nepočuť.niekedy su aktualizované aj po niekoĺkých dńoch. alebo týždnoch ako teraz.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
5.1.2018 / Viera

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať, kto mal na starosti Silvestrovský ohňostroj? Môžem určite hovoriť v mene všetkých zúčastnených ľudí na námestí, ktorí sa tam v noci prišli a s dobrou náladou a nadšení očakávali príchod Nového roka 2018 aj napriek veľkej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
3.1.2018 / Benjamin

Dobry den. Chcem sa len opytat, kam mozem poslat fotografiu tajchu, ak by ste mali zaujem ju zaradit do galerie na stranke. Ten tajch a jeho okolie je na jesen farbami naozaj ocarujuci. Dakujem Benjamin.

Zobraziť odpoveď (1)
8.12.2017 / Tatiana

Ďakujem, schody sú už posypané

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
7.12.2017 / Tatiana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na úpravu chodníkov.To nie je možné ich posypať? Už som pred"Hoťapom" spadla tak, že som myslela, že mám otras mozgu. To iste dole Vrškami - vedľa Drapákov a schody vedľa policajtov a oproti paneláku C to už ani nehovorí.… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
4.12.2017 / Fero

Dobrý deň,chcem sa spýtať čo robili Technické služby v nedeľu.Cesty a chodníky po celom meste neposypané,Dokonca som v meste nevidel celý deň posýpač.Prvý sa objavil zhruba o 18:30 hod.Kto je za toto zodpovedný?Ďakujem.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
25.11.2017 / margaret

Chcem sa spýtať, komu patria aut. zastávky v meste, ich pomenovanie. Ide o zastávku pri nemocnici so starým označením ÚNZ. Toto označenie mnohých zavádza pri hľadaní spojenia, pretože je zaužívaný pojem Nemocnica. Pýtala som sa dospelých vnukov či vedia… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
24.11.2017 / Zuzana

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci sa nechysta oprava, spevnenie chodníka na nabreznej ulici okolo potoka, kde je okraj chodnika mnohokrat nebezpecny pre deti..? Pripadne natretie zabradli, natretie mostov medzi Skolskou a NAbreznou...? dakujem

Zobraziť odpoveď (1)
19.10.2017 / Ján Aleb

Dobrý deň, prosím o informáciu, či sú na stránke mesta niekde zverejnené platné stavebné povolenia. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
10.10.2017 / Hela

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa nebudú vyznačovať parkovacie miesta na Školskej 16 - 28. Súčasné označenie je už skoro neviditeľné. Ďakujem za vyjadrenie.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881