en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)23.5.2019 / Alžbeta

Prosím, kedy bude zverejnené na nete aprílové číslo Novobanských novín ? Dnes je už 23.5.2019 a my Novobančania, žijúci mimo rodného mesta, netrpezlivo očakávame každé jedno číslo. Ďakujem

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
23.5.2019 / Miloš

Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy sa opravia mestské cesty. Konkrétne na ulici Moyzesovej je niekoľko výtlkov tesne vedľa seba (blízko sociál.zariadenia pre seniorov), keď ide auto v protismere, nedá sa im vyhnúť. Podobne je to aj na križovatke pri "Záhorských.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
13.5.2019 / Upozornenie

Na Ul. Cintorínskej je už asi týždeň preplnený kontajner na zber šatstva, ktoré je už aj mimo kontajnera a znehodnocuje sa.

Zobraziť odpoveď (1)
10.5.2019 / Martin

Dobrý deň, viete my osvetliť dôvod, prečo sa kosenie porastu v Novobanskom potoku na ulici Školskej vykonáva presne v čase keď divé kačky vyvádzajú svoje mláďatá. A zároveň sa robia zvláštne bágrovacie práce, ktoré úplne likvidujú významný biotop. V našej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
9.5.2019 / Obyvateľka

Vážený pán " obyvateľ " zo Záhrbskej ulice, musím sa zastať TS, pretože Vaša kritika na neodvážanie separovaného odpadu / pretože nemáte príslušné farebné označenie vriec / nie je pravdivá. Ani my nevkladáme vždy vyseparovaný odpad do príslušne farebného… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
7.5.2019 / Obyvateľ

Dobrý deň. Moja otázka sa týka separovania. Prečo TS mesta NB nezabezpečujú obyvateľom ul. Záhrbská farebné vrecia na separovanie? V celom Záhrbe sa tak vôbec nevyváža separovaný odpad, nakoľko obyvatelia nemajú prisl.vrecia. Dokonca tu raz aj bolo zberne… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
30.4.2019 / Martin

Dobrý deň, moja otázka je smerovaná na náčelníka Mestskej polície v Novej Bani. Počas dnešného podvečerného nákupu (30.04.2019) som narátal na ulici Školskej od čísla domu 16 po číslo domu 28 osem áut, ktoré parkovali na verejnej zeleni a dve autá, ktoré… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
23.4.2019 / Vlado

Dobry den, toto je len taky podnet, brainstorming :) Vidim ze sa tu riesi krizovatka pri lidli. Nebolo by mozne urobit mensi kruhovy objazd pred bývalým danovym uradom a z krizovatky od lidla dat prikazany smer doprava na ten kruháč? Nieco by to mohlo… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
23.4.2019 / Ivan

Blíži sa čas obnovy vodorovného značenia v meste.Bolo by dobré,aby prechody pre chodcov boli označené dopr.značkami.Viaceré prechody sú neoznačené a mnoho vodičov ich ignoruje,takže chodci sa úplne zbytočne dožadujú svojho práva o bezpečný prechod cez cestu.

Zobraziť odpoveď (1)
18.4.2019 / Ján Zimerman

dobrý deň toto som poslal v decembri pred Vianocami lahko to vyhladate a teraz máme Velku Noc a repete smeti neodvezené: aproppo- vtedy nebolo snehu ešte bolo len sucho ako teraz čitý asfalt, vtedy napadal sneh až v sobotu no čo teraz mi odpoviete,… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881