en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)8.4.2018 / Zuzana

Počasím krásny jarný slnečný nedeľný deň nás mnohých vylákal svoj voľný čas prežiť vonku.Celodenný vietor však intenzívne rozfukoval prach z neodstránených zimných posypov chodníkov, ulíc a zastávok v celom meste, čo bolo neznesiteľné.Prosím zabezpečiť… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
28.3.2018 / Peter

Dobrý deň. Pozrel som si video z posledného mestského zastupiteľstva a musím konštatovať,že to je niečo hrozné.Celé zastupiteštvo rozdelené na tri skupiny,primátor a ďaˇšie dve skupiny poslancov,ktorí hája nie záujmy občanov ale svoje.Fakt niečo otrasné.Za… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
5.2.2018 / John

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako to vyzerá, no skôr nevyzerá s Novobanským kúpaliskom? Mesto prezentovalo jeho rekonštrukciu. Bolo to len účelové pred voľbami ?

Zobraziť odpoveď (1)
29.1.2018 / Margaret

Moja otázka sa týka WC v kine Vatra. Schránky - bubny na toal. papier veľmi sťažujú prístup k toaletám, len trochu moletnejším dámam, nie to ešte viac moletným a v zimnom období aj v hrubšie oblečeným. Tiež tam chýbajú aké - také vešiaky na tašku či kabát.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
6.1.2018 / Martin

Dobrý deň, chcel by som vedieť kto sa stará o aktualizáciu správ rozhlasu na internete, nakoľko rozhlas dobre nepočuť.niekedy su aktualizované aj po niekoĺkých dńoch. alebo týždnoch ako teraz.

Zobraziť odpoveď (1)
5.1.2018 / Viera

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať, kto mal na starosti Silvestrovský ohňostroj? Môžem určite hovoriť v mene všetkých zúčastnených ľudí na námestí, ktorí sa tam v noci prišli a s dobrou náladou a nadšení očakávali príchod Nového roka 2018 aj napriek veľkej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
3.1.2018 / Benjamin

Dobry den. Chcem sa len opytat, kam mozem poslat fotografiu tajchu, ak by ste mali zaujem ju zaradit do galerie na stranke. Ten tajch a jeho okolie je na jesen farbami naozaj ocarujuci. Dakujem Benjamin.

Zobraziť odpoveď (1)
8.12.2017 / Tatiana

Ďakujem, schody sú už posypané

Zobraziť odpoveď (1)
7.12.2017 / Tatiana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na úpravu chodníkov.To nie je možné ich posypať? Už som pred"Hoťapom" spadla tak, že som myslela, že mám otras mozgu. To iste dole Vrškami - vedľa Drapákov a schody vedľa policajtov a oproti paneláku C to už ani nehovorí.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
4.12.2017 / Fero

Dobrý deň,chcem sa spýtať čo robili Technické služby v nedeľu.Cesty a chodníky po celom meste neposypané,Dokonca som v meste nevidel celý deň posýpač.Prvý sa objavil zhruba o 18:30 hod.Kto je za toto zodpovedný?Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881