en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)12.5.2021 / Jano

Dobrý deň.Podľa ktorého územného plánu sa buduje na Bukovine vodná stavba (nádrž)? Je to na súkromných pozemkoch pod bývalou školou. Čo to bude za stavbu? Ktorý úrad to povoľuje. Dotknuté susediace pozemky a ich majitelia nevedia o ničom.Ďakujem… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
9.5.2021 / Ditte Vladimir

Chcem sa opýtať zodpovedných pracovníkov technických služieb mesta Nová Baňa kedy bude po zime pozametana ulica Banícka. Vsetky okolité ulice už boli pozametana, ale Banícka nie. Asi nepatrí do nášho mesta, alebo treba osobne volať riaditeľovi T. S. … (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
7.5.2021 / Jan

Naplánujú náhodou kompetentní mesta o inštalácii bezdrôtového mestského rozhlasu? Vyriešili by sa tak mnohé problémy, ako napr. pravidelné opiľovanie stromov, problémom súčasnosti je aj to, že niektoré rozhlasové vedenie je inštalované na budovách, ktoré… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
4.5.2021 / Emília Luptáková

Prosím o opílenie stromov pri kabeláži na elektrickom vedení na Mariánskej ulici. Ďakujem.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
29.4.2021 / Milan Jareš

Z jara sa mala začat kopat kanalizacia na Marianskej ulici.Otazka znie kedy sa začne

Zobraziť odpoveď (1)
28.4.2021 / Silvia

Dobry den testuje sa v novej bani aj v piatok 30.4.2021 prosim miesto a dokedy.vopred dakujem

Zobraziť odpoveď (1)
24.4.2021 / Alica

Nepovažujem odpoveď p. Eriky Jauschovej na otázku Natálie o zbere nepoužiteľného šatstva za správnu, resp. úplnú. Firma Ekocharita zbierala len "ešte použiteľné" šatstvo. Pracovníci Ekocharity doporučili dávať zničené šatstvo do komunálneho odpadu. Takže… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
13.4.2021 / Anna

Prosím Vás, prečo je na smútočnom oznámení Nová Baňa koľkokrát zosnulý aj 10-15 dní. To ozaj nikto nemá na starosti po obrade vymazať? Nap. p. Tužinský je tam od 31.3.2021 a dnes je 13.4.2021.

Zobraziť odpoveď (1)
12.4.2021 / Natália

Dobrý deň, chcem sa opýtať, kam treba vyhodiť oblečenie a obuv, ktoré sa už nedá ďalej nosiť. Do kontajnerov na oblečenie sa môžu vyhadzovať len veci, ktoré sú ďalej použiteľné. Ďakujem za odpoveď

Zobraziť odpoveď (1)
8.4.2021 / Jaroslav Svetík

Svojho času som sa usiloval o umiestneniu zákazovej dopravnej značky na UL. Železničný rad, ktorá nespĺňa štandardy zjazdnosti. Robil som preto fotodokumentáciu detailov, kde bol asfalt posunutý takmer 10 cm. Dopravný inšpektorát tieto argumenty uznal… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800