en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)25.5.2020 / Marek

Pripajam sa k prosbe o vycistenie a poriadnu udrzbu nielen detskeho ihriska ale aj sportoveho ihriska na Sturovej. Aj sem chodia nielen deti zo Sturovky, ale aj partie chalanov zahrat si futbal, decka zo skol aj z detskeho domova. Tiez by potrebovalo… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
15.5.2020 / Dochodca z Novej Bane

Chcem sa opytat pan primator. Ake poukazky mesto rozdavalo dochodcom? Kto o to poziadal? Alebo kto rozhodol? Podla akeho kluca sa poukazky rozdavali, komu a v akej vyske?

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
14.5.2020 / Deti a ich mamy

Dobry den, mame otazku a aj prosbu na kedy maju technicke sluzby naplanovanu udrzbu detskych ihrisk? Prosime Vas za vsetky mamicky a deti z ulice Sturovej a nielen tie. Teraz ked je pred sezonou a detske ihrisko je zatvorene, prosime Vas o jeho udrzbu.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
11.5.2020 / Marek

Dobrý deň ,mám otázku kedy by sa mohla zametať cesta na Bukovinu nakolko pomaly je plovica mája a štrk nie je pozametaný.Minulý rok sa to nezametalo a mám pocit ,že sa opäť asi zabudlo nakoľko auto je už asi opravené keďže na stránke sa ponúkali jeho… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
5.5.2020 / jaroslav

Dobrý den chcel by som sa opýtať ohladom vypínania nočného osvetlenia v meste z dovodu setrenia financii. Kto vydal také rozhodnutie?Kde je zverejnené toto rozhodnutie?Na základe akých podmienok bolo určené, kde sa bude svietiť a kde nie. Bývam v lokalite… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
5.5.2020 / Gabriela

Dobré ráno , chcem sa opýtať či sú v platnosti kartičky na sociálny taxík?

Zobraziť odpoveď (1)
3.5.2020 / Renáta Jányová

V mene turistov a všetkých návštevníkov nášho mesta ďakujem pánovi poslancovi Jurajovi Kološtovi za opravu Zbojníckej studničky.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
3.5.2020 / Jozef

Dobrý deň Chcel by som opätovne, po roku, požiadať technické služby o pridanie kontajnerov na Nábrežnej ulici, konkrétne pred blokom E. Nádoby hlavne na plasty a papier sú tu neustále preplnené a odpad rozfukuje po ceste. Miesta na nádoby je tu dosť.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
22.4.2020 / Štefan

Postreh z Novej Bane ku KORONAVÍRUSUV mojom minulom príspevku som chválil všetkých novobančanov, ktorí pristupujú k noseniu rúšok a používaniu rukavíc veľmi zodpovedne a rešpektujú usmernenie hlavného hygienika SR. Dnes som bol po dlhšom čase opäť v… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
19.4.2020 / Ľubo

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či po náučnom chodníku Zbojnícke studničky môžu jazdiť terénne motocykle. Včera (18.4.2020) sa tam preháňali dvaja chlapci na malých terénnych motorkách. V lese bol riadny hluk a smrad. Ďakujem za odpoveď. Ľubo

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800