en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)4.6.2018 / jozef BB

Som rodák z N. Bani, ale už veľa rokov tam už nežijem. Stále však sledujem aj prostredníctvom novín dianie v N. Bani a o.i. aj šport. Môj dodavateľ správ o futbale však zomrel a som teda bez správ. Tento rok to s futbalom tam u Vás ide katastrofálne.… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
3.6.2018 / Peter

Dobrý deň,rád by som sa opýtal p. primátora, či videl na FB aktuálne fotky kúpaliska, ktoré bolo kedysi veľmi využívané. Bohužiaľ pohľad na nepekné obrázky areálu ktorý v minulosti priťahoval desiatky návštevníkov sú alarmujúce. Čo mieni vedenie mesta… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
23.5.2018 / Dada

Dobry deň, chcem sa opytat, ci invalidný dôchodca s preukazom ZŤP má nárok v Novej Bani na zľavu z poplatku za komunálny odpad, poplatok za psa ,alebo z poplatku za daň ,tak ako vo väčšine miest. Ďakujem za odpoveď

Zobraziť odpoveď (1)
9.5.2018 / Broňa

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť Technické služby mesta Nová Baňa o kosenie verejnej zelene. Na sídlisku Nábrežná a Školská je trávu do výšky kolien. Deti sa tam nemôžu hrať, starší ľudia si nemôžu posedieť na lavičkách, nakoľko cez ne už prerastá žihľava.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
6.5.2018 / Rastislav

Chcem sa spýtať aj za ostatných obyvateľov Matiašovej cesty, či sa na danej ulici plánuje tento rok čistenie jarkov,pretože to sa tu nerobilo už niekoľko rokov. Ďalej ma zaujíma, kedy sa plánuje oprava výtlkov na Matiašovej ceste - ale nie štrkom a odpadom… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
3.5.2018 / chatári

Dobrý deň, 1.mája sme sa vybrali na rozhľadňu na Háji. Nenašli sme žiadne značenie usmernenia trasy na rozhľadňu. Mali sme šťastie, že sme stretali domácich turistov, ktorí nás správne nasmerovali hlavne pri križovaní viacerých chodníkov. Nedá sa doplniť… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
8.4.2018 / Zuzana

Počasím krásny jarný slnečný nedeľný deň nás mnohých vylákal svoj voľný čas prežiť vonku.Celodenný vietor však intenzívne rozfukoval prach z neodstránených zimných posypov chodníkov, ulíc a zastávok v celom meste, čo bolo neznesiteľné.Prosím zabezpečiť… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
28.3.2018 / Peter

Dobrý deň. Pozrel som si video z posledného mestského zastupiteľstva a musím konštatovať,že to je niečo hrozné.Celé zastupiteštvo rozdelené na tri skupiny,primátor a ďaˇšie dve skupiny poslancov,ktorí hája nie záujmy občanov ale svoje.Fakt niečo otrasné.Za… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
5.2.2018 / John

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako to vyzerá, no skôr nevyzerá s Novobanským kúpaliskom? Mesto prezentovalo jeho rekonštrukciu. Bolo to len účelové pred voľbami ?

Zobraziť odpoveď (1)
29.1.2018 / Margaret

Moja otázka sa týka WC v kine Vatra. Schránky - bubny na toal. papier veľmi sťažujú prístup k toaletám, len trochu moletnejším dámam, nie to ešte viac moletným a v zimnom období aj v hrubšie oblečeným. Tiež tam chýbajú aké - také vešiaky na tašku či kabát.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881