en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)21.6.2017 / Martin

Dobrý deň, úplne súhlasím z rekonštrukciu trávnatej plochy na pôde Základnej školy Jána Zemana. Poskytol sa super priestor na športové aktivity detí aj dospelých. Ale asi sa nedomysleli dve veci. Po prvé: kontajner na pokosenú trávu nechutne páchne a… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
21.6.2017 / obcan NB

Dobrý deň, robíme jednoduchú rekonštrukciu bytu, kde vymieňame dlažbu, laminátovú podlahu a dvere. Chcem sa opýtať, dá sa ešte vyvážať takýto stavebný a veľkoobjemový odpad (dvere) na TS zdarma do 300KG na občiansky preukaz? Pretože Niekde čítam, že áno,… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
19.6.2017 / katka

Dobry den. Chcela som sa opytat, ze ci nie je volne miesto na roznasanie letakov ? Ak ano tak mam zaujem. Dakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
29.5.2017 / Vlado

Ide sa opravovať ul. Kamenárska. Neuvažuje sa aj o Matiašovej ceste? Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
26.5.2017 / Ľuboš

Dobrý deň. Nakolko rozšírenie parkovacích miest na Nábrežnej ulici pred blokom E neprešlo.Mohli by ste aspoň kúpiť jeden sprej a namalovať čiary.Parkuje sa tu neorganizovane ,čo ešte viac uberá na parkovacích miestach. Ďakujem

Zobraziť odpoveď (1)
24.5.2017 / Jozef

Dobrý deň Chcel by som upozorniť TS na častejšiu potrebu pokosenia trávnika na detskom ihrisku na Nábrežnej ulici pred blokom E

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
21.5.2017 / Petra

Dobry den, pri brehoch jazera Tajch sme dnes videli 20-30ks uhynutych ryb, evidujete tento stav a planuje sa riesit?

Zobraziť odpoveď (1)
10.5.2017 / Milan

Dobry den. Chcel by som vediet,kedy sa zacne opravovat cesta na ulici zahrbskej. Mam na mysli konkretne od ten.kurtu az po koniec ulice.

Zobraziť odpoveď (1)
13.4.2017 / Občan novobancan

Chcem sa opýtať prečo sa na stránke smútočné oznámenia nezobrazujú mena zosnulých našich spoluobčanov niekedy vôbec a niekedy až po dvoch dňoch

Zobraziť odpoveď (1)
9.4.2017 / Iveta Šurianska

Dobrý deň, chcela by som vedieť kto objednával vypilovanie stromov na ulici Štúrovej,lebo by som ho rada pozvala do mojej kuchyne nech sa pri každom posadení za stôl k jedlu pozerá so mnou na chleiviky a hnoj u pani Kotorovej vedla domu. Prajem všetkým… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881