en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)5.11.2018 / Jaroslav P.

V súvislosti s blížiacimi voľbami by som sa rád spýtal, či môžu kandidovať aj dlžníci sociálke alebo zdravotke alebo neplatiči daní a odvodov, či to nie je v rozpore so zákonom? Lebo napríklad kandidát Peter Forgáč, ktorý je dnes predsedom finančnej… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
29.10.2018 / Jozef

Chcel by som požiadať o rozšírenie mestského rozhlasu i na ulicu Pod sekvojou - bytovky . Ďakujem .

Zobraziť odpoveď (1)
18.10.2018 / Elena

Môže niekto kompetentný povedať kedy bude otvorená mestská knižnica? Už tri mesiace je zavretá, to za toľký čas nie je možné opraviť tú haváriu s vodou, ktorá sa tam stala?

Zobraziť odpoveď (1)
17.10.2018 / Ján

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, v akom stave je riešenie situácie okolo parkovania pri Starohutskom vodopáde. Dňa 26.2.2017 som prvýkrát otvoril túto otázku v tejto sekcii (Otázky a odpovede). Neskôr som podával aj sťažnosť a spísal zápisnicu na… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
7.10.2018 / občan mesta

Už štvrtu noc nesvietia svetlá na uliciach Moyzesova, Majová, Banicka, Hájska. Bolo by možné to opraviť, alebo je to umyselne.... Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
5.9.2018 / Štefan Valentovič ml.

Bolo by možné opraviť nefunkčné pouličné osvetlenie v našej ulici Čierny lúh? Jedná sa o lampu, ktorá sa nachádza oproti vjazdu k nášmu RD. Túto poruchu som nahlasoval telefonicky Technickým službám mesta Nová Baňa 5-6 týždňov dozadu. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
30.8.2018 / obyvateľka mesta

Dobrý deň, poprosím pokosiť burinu okolo uličky, ktorá vedie z námestia k pošte. Miestami sa pre žihľavu prechádza veľmi ťažko. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
4.6.2018 / jozef BB

Som rodák z N. Bani, ale už veľa rokov tam už nežijem. Stále však sledujem aj prostredníctvom novín dianie v N. Bani a o.i. aj šport. Môj dodavateľ správ o futbale však zomrel a som teda bez správ. Tento rok to s futbalom tam u Vás ide katastrofálne.… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
3.6.2018 / Peter

Dobrý deň,rád by som sa opýtal p. primátora, či videl na FB aktuálne fotky kúpaliska, ktoré bolo kedysi veľmi využívané. Bohužiaľ pohľad na nepekné obrázky areálu ktorý v minulosti priťahoval desiatky návštevníkov sú alarmujúce. Čo mieni vedenie mesta… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
23.5.2018 / Dada

Dobry deň, chcem sa opytat, ci invalidný dôchodca s preukazom ZŤP má nárok v Novej Bani na zľavu z poplatku za komunálny odpad, poplatok za psa ,alebo z poplatku za daň ,tak ako vo väčšine miest. Ďakujem za odpoveď

Zobraziť odpoveď (1)
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 26 Nová Baňa

+421 45 6782 800
+421 45 6782 881