Aktuality

Týždeň športu pre všetkých už čoskoro!

12. 6. 2024
Nová Baňa

Mesto Nová Baňa organizuje v spolupráci so školami, športovými klubmi, občianskymi združeniami Týždeň športu pre všetkých. V porad......

Pozor výluka na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica! Na viacerých linkách dochádza od 09. júna - do 11. decembra 2024 k zmenám.

12. 6. 2024
Oznamy

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. informuje cestujúcich o výluke na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica. ......

Stále sa môžete zapojiť do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024!

12. 6. 2024
Oznamy

Využi zvyšné júnové dni a zapoj sa do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024! ...

Uvítanie detí do života 24.6.2023

24. 6. 2023 Kultúra Nová Baňa Oznamy

Uvítanie detí bolo v meste Nová Baňa príjemným spestrením pre novonarodené detičky. Pre epidemiologickú situáciu v uplynulom období bola táto aktivita dočasne pozastavená. 

Uvítanie dieťatka do života sa konalo dňa 24. júna 2023 v obradnej sieni mesta Nová Baňa. Dieťatko Vás má oboch. Spoločne ste mu dali život, spoločne pomáhajte jeden druhému vo chvíľach jasných, aj v okamihoch ťažkých skúšok, ktorým sa v živote nikto z nás nevyhne. Vytrvajte pri ňom, aby nikdy neostalo samé, bez rodičovskej lásky a ochrany, bez istoty, ktorú môže dať len spoločná rodinka. Verím, že láskavým prístupom vytvoríte z Vašej rodinky teplý domov, v ktorom bude Vaše dieťa zdravo a šťastne rásť, do ktorého sa bude vždy s radosťou vracať, lebo v ňom nájde ľudí, ktorým sa bude môcť zveriť so svojimi radosťami i starosťami, ktorí ho pokarhajú, ale aj pochvália, poláskajú, poučia – že nájde svojich rodičov.

Text: Ing. Klaudia Hósová Kasanová  MSÚ Nová Baňa

Foto: Andrea Bedenská MSÚ Nová BaňaZatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.