Aktuality

Týždeň športu pre všetkých už čoskoro!

12. 6. 2024
Nová Baňa

Mesto Nová Baňa organizuje v spolupráci so školami, športovými klubmi, občianskymi združeniami Týždeň športu pre všetkých. V porad......

Pozor výluka na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica! Na viacerých linkách dochádza od 09. júna - do 11. decembra 2024 k zmenám.

12. 6. 2024
Oznamy

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. informuje cestujúcich o výluke na traťovom úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa - Žarnovica. ......

Stále sa môžete zapojiť do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024!

12. 6. 2024
Oznamy

Využi zvyšné júnové dni a zapoj sa do súťaže NAJKRAJŠIA NOVOBANSKÁ PREDZÁHRADKA 2024! ...

MOŽNOSTI CESTOVANIA ZADARMO OD JANUÁRA 2024

2. 1. 2024 Kultúra Nová Baňa Oznamy

Vážení cestujúci, vzhľadom na množstvo otázok ohľadom bezplatného cestovania, ktoré ste nám v poslednom čase položili, tak by sme vám radi ujasnili, ako sa bude po Novom roku bezplatne cestovať.

Celý mesiac Január máme v banskobystrickom kraji MESIAC MOBILITY. To znamená, že Prímestská autobusová doprava bude zadarmo pre všetkých, bez akejkoľvek podmienky si čokoľvek kúpiť a bez povinnosti sa niečím preukazovať. Stačí len nastúpiť odviesť sa a vystúpiť. Takto vytvárame pre vás cestujúcich priestor, aby ste si ľahšie zvykali na zmenu.

Ďalšia možnosť bezplatného cestovania je v podobe našej akcie +30 dní cestovania ZADARMO. Tá platí pre všetkých, ktorí si zakúpia akýkoľvek Predplatný cestovný lístok (30,90, alebo 365 dňový) do konca Januára 2024 v našom Eshop IDS BBSK. Naše lístky sa budú dať zakúpiť s najskoršou platnosťou od 1.2.2024 vzhľadom na to, že v mesiaci Január sa cestuje zadarmo.

To znamená, že ak by ste si zakúpili 30 dňový cestovný lístok od 1.2.2024, tak v mesiaci Marec cestujete taktiež ZADARMO. Pre pravidelných cestujúcich určite odporúčame toto riešenie nielen z ekonomického, ale aj praktického hľadiska – u vodiča si svoj zakúpený lístok na Identifikátore iba ,,pípnete“ v odbavovacom zariadení a navyše môžete zrealizovať akýkoľvek počet ciest vo vybranej relácii počas časovej platnosti lístka.

https://idsbbsk.sk/moznosti-cestovania-zadarmo-od-januara-2024/


Zatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.