Aktuality

Porucha vody na vodovode na Zvoničke

16. 5. 2024
Oznamy

Dňa 16.5.2024 bola nahlásená porucha vody na vodovode na Zvoničke, na jej odstránení pracujú pracovníkmi prevádzky StVPS v Novej B......

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť

16. 5. 2024
Nová Baňa Oznamy

Vážení občania Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť    oznamuje občanom města Nov......

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny

16. 5. 2024
Nová Baňa Oznamy

Stredoslovenská distribučná spoločnosť, a. s., oznamuje, že v nasledujúcich dňoch bude v našom meste prerušená distribúcia elektri......

Údržba verejnej zelene

11. 5. 2023 Oznamy

Technické služby mesta Nová Baňa ukončili prvú tohtoročnú kosbu mestského cintorínu. V pláne máme podľa poveternostných podmienok 3 – 4 kosenia za rok.

Ďalej postupujeme podľa zverejneného plánu údržby verejnej zelene, ktorý je zverejnený na web stránke mesta https://www.novabana.sk/samosprava/technicke-sluzby-mesta. V tomto roku zabezpečujeme kosenie len našimi zamestnancami bez pomoci externej spoločnosti.

V apríli bola pokosená ulica Cintorínska a uličky v centre mesta. V týchto dňoch sa pokračuje Štúrovou ulicou. Po jej ukončení sa bude kosiť sídlisko Vstup. Posledné je v pláne sídlisko Pod Sekvojou.

Stanovený harmonogram bude v budúcom roku preskupený tak, že sa začne sídliskom Pod sekvojou a bude sa pokračovať ďalšími sídliskami, čím chceme zabezpečiť rovnováhu v prístupe k jednotlivým lokáciám. Centrum mesta a mestský cintorín je vždy prvý v rade na kosenie.

Zároveň chceme ubezpečiť občanov, že zamestnanci TS robia maximum preto, aby bolo mesto čisté a pokosené. Z dôvodu personálnych kapacít a činností, ktoré sa musia vykonávať pravidelne, t.j. zber odpadu, sa práce tohto typu vykonávajú len vo štvrtok a piatok.

Riaditeľka TS

Zatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.