Aktuality

Oznámenie o prerokovaní návrhu územného plánu obce Horné Hámre

25. 9. 2023
Oznamy

Obec Horné Hámre oznamuje dotknutým obciam, orgánom a ostatnej verejnosti,že prerokovanie návrhu územného plánu obce Horné Hámre s......

Dňa 25.9.2023 bude zatvorená mestská knižnica

24. 9. 2023
Oznamy

Mestská knižnica Nová Baňa oznamuje, že dňa 25.9.2023, t.j. pondelok bude z technických príčin zatvorená.  Za pochopenie ďakuje......

Fotogaléria z 30. ročníka NOVOBANSKÉHO JARMOKU

23. 9. 2023
Kultúra Nová Baňa Oznamy

NOVOBANSKÝ JARMOK 22.-23.09.2023 30. ročník https://www.facebook.com/mestoNovaBana/ FOTOGALÉRIA...

Údržba verejnej zelene

11. 5. 2023 Oznamy

Technické služby mesta Nová Baňa ukončili prvú tohtoročnú kosbu mestského cintorínu. V pláne máme podľa poveternostných podmienok 3 – 4 kosenia za rok.

Ďalej postupujeme podľa zverejneného plánu údržby verejnej zelene, ktorý je zverejnený na web stránke mesta https://www.novabana.sk/samosprava/technicke-sluzby-mesta. V tomto roku zabezpečujeme kosenie len našimi zamestnancami bez pomoci externej spoločnosti.

V apríli bola pokosená ulica Cintorínska a uličky v centre mesta. V týchto dňoch sa pokračuje Štúrovou ulicou. Po jej ukončení sa bude kosiť sídlisko Vstup. Posledné je v pláne sídlisko Pod Sekvojou.

Stanovený harmonogram bude v budúcom roku preskupený tak, že sa začne sídliskom Pod sekvojou a bude sa pokračovať ďalšími sídliskami, čím chceme zabezpečiť rovnováhu v prístupe k jednotlivým lokáciám. Centrum mesta a mestský cintorín je vždy prvý v rade na kosenie.

Zároveň chceme ubezpečiť občanov, že zamestnanci TS robia maximum preto, aby bolo mesto čisté a pokosené. Z dôvodu personálnych kapacít a činností, ktoré sa musia vykonávať pravidelne, t.j. zber odpadu, sa práce tohto typu vykonávajú len vo štvrtok a piatok.

Riaditeľka TS

Zatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.