Aktuality

Oznámenie o prerokovaní návrhu územného plánu obce Horné Hámre

25. 9. 2023
Oznamy

Obec Horné Hámre oznamuje dotknutým obciam, orgánom a ostatnej verejnosti,že prerokovanie návrhu územného plánu obce Horné Hámre s......

Dňa 25.9.2023 bude zatvorená mestská knižnica

24. 9. 2023
Oznamy

Mestská knižnica Nová Baňa oznamuje, že dňa 25.9.2023, t.j. pondelok bude z technických príčin zatvorená.  Za pochopenie ďakuje......

Fotogaléria z 30. ročníka NOVOBANSKÉHO JARMOKU

23. 9. 2023
Kultúra Nová Baňa Oznamy

NOVOBANSKÝ JARMOK 22.-23.09.2023 30. ročník https://www.facebook.com/mestoNovaBana/ FOTOGALÉRIA...

Európsky týždeň mobility 2023 v Novej Bani

16. 9. 2023 Oznamy Rozvoj mesta / Projekty

Vitajte v Európskom týždni mobility 2023! Vykročte s nami smerom k lepšej budúcnosti mobility v celej Európe! 

Tento rok sa krajiny opäť spojili, aby oslávili a podporili udržateľnú a inteligentnú mobilitu v celej Európe. Európsky týždeň mobility je každoročnou iniciatívou Európskej komisie, ktorá slúži ako platforma na zvýšenie povedomia o dôležitosti udržateľných foriem dopravy a zmenu našich cestovných návykov už viac ako 20 rokov. Téma ročníka Európskeho týždňa mobility (ETM) 2023 je ŠETRI ENERGIU. Táto téma sa zameriava na dôležitosť znižovania energetických nákladov a spotreby v oblasti dopravy s cieľom dosiahnuť udržateľnú a efektívnu mobilitu.

Mesto Nová Baňa sa aj v tomto roku zapojí do kampane Európsky týždeň mobility (ETM) https://eurotm2023.eurotm.sk/, ktorá sa koná v termíne 16. – 22. september 2023. 

"DEŇ BEZ ÁUT" v Novej Bani - 21.09.2023
Do tejto aktivity sa zapoja už po 8-krát žiaci dvoch základných škôl a materskej školy, vrátane elokovaných tried, ktorí do školy prídu pešo, na korčuliach, autobusom, na bicykli, kolobežke a skateboarde či iným dopravným prostriedkom okrem automobilu. Každému zapojenému účastníkovi bude odovzdaná odmena v podobe jabĺčka. Deti materskej školy dostanú aj sladkú odmenu s diplomom za účasť na aktivite. V základných školách sa zas z registrovaných účastníkov vylosujú výhercovia vecných cien.

PhDr. Lenka Šubová, manažér projektov, komunikácie, propagácie

Zatvoriť
Pridajte si Novú Baňu na plochu

Pre inštaláciu do vášho iPhone stlačte ikonu (share / zdieľať) a zvolte položku Add to homescreen / Pridat na plochu

Pridajte si Novú Baňu na plochu

Nainštalujte si web stránku Nová Baňa ako aplikáciu pre rýchly prístup k informáciám.